«Рубін» поділився очками з ПАОКом

«рубін» поділився очками з паоком

Казанський «Рубін» у 2-му турі групового етапу Ліги Європи на своєму полі не зміг переграти грецький ПАОК – 2:2, але зберіг лідерство в квартеті під літерою А.

У складі «Рубіна» виявилася, мабуть, лише одна несподіванка: на поле з перших хвилин разом вийшли Володимир Дядюн і Нельсон Вальдес, зазвичай змінюють один одного. Поява на правому фланзі оборони Петра Немова на сюрприз вже не тягнуло: в нинішньому «Рубіні» хавбеки закривають цю позицію регулярно. У лавах ПАОКа відсутні провідні гравці Пабло Гарсія і Дімітріос Салпінгідіс, які взагалі залишилися в Греції – начебто в інтересах майбутньої зустрічі з «Олімпіакосом» у внутрішньому чемпіонаті.

Почалася гра в дуже стриманому режимі: поспішати суперники явно нікуди не збиралися. Ця обачність була, взагалі-то, зрозуміла: команди вважаються прямими конкурентами за вихід у стадію плей-офф. Розбудив гру на 16-й хвилині дальній удар Алана Касаєва, який парирував Даріо Крешіч. Наступного разу голкіпер грецького клубу вступив у гру на 20-й хвилині, отримавши м’яч з-під поперечини після навісу-удару Вальдеса. Послідувала пара кутових остаточно розігріла ситуацію в штрафній площі гостей. Коли вектор ігрової активності, здавалося, оформився остаточно, все несподівано перевернулося.

На 22-й хвилині перша ж атака ПАОКа завершилася голом. Легка позиційна неточність Сесара Наваса дозволила гостям провести швидку атаку. Намагаючись локалізувати небезпеку, Сергій Рижиков покинув ворота, але Гіоргос Георгіадіс зумів-таки відшукати пасом Стефаноса Атанасідіса, який відправляв м’яч вже по суті у порожні ворота. 0:1.

До перерви греки провели, мабуть, ще лише одну виразну атаку, на 36-й хвилині. Остаточно вона відбулася знову в результаті неточності Наваса, але цього разу Рижиков удар Атанасідіса парирував. Решту часу пройшло в спробах господарів зрівняти рахунок. Але стрункістю вони не відрізнялися. Активний був Вальдес, який виконував роль вільного художника – на зразок тієї, що в «Динамо» належить Андрію Вороніну. Однак необхідної узгодженості з партнерами парагваєць ще не досяг, а тому його підприємливість особливої користі команді не приносила.

Другий тайм розпочався з потужного натиску господарів. М’яч метався по штрафному ПАОКа, гості увісьмох відбивалися в межах площі воріт, зрештою Касаєв все ж вибрав можливість для удару, але м’яч, лізнув поперечину, пішов вище. На 49-й хвилині Касаєв спровокував суперника на порушення метрах в 18-ти від воріт, але штрафний удар у виконанні Бібарса Натхо у верхньому куті парирував захисник. Кутовий породив черговий вихор перед воротами гостей, і після удару Натхо з лінії штрафного м’яч рикошетом від ноги Стеліоса Малезаса знайшов-таки шлях у сітку. 1:1.

Греки прибули до Казані з репутацією фахівців в справі оборони власних воріт. І дійсно, відбивалися вони і числом, і вмінням. Якщо м’яч і доходив до їхнього воротаря, то неабияк пошарпаним. «Рубін», зрівнявши рахунок, з новими силами продовжував шукати шляхи до чужих воріт. У порівнянні з першим таймом гра господарів стала набагато більш різноманітною і пристрасною. На 66-й хвилині включився в атаку на свій лівому флангу Олег Кузьмін отримав передачу від Натхо, увійшов у штрафну і, поклавши на замаху суперника, пробив. Крешіч удар парирував, і здалося, що захисники гостей знову відіб’ються. Але на цей раз відскік вийшов на користь Казані: гольовий удар Дядюн наносив з метра. 2:1.

Гра набула двосічний характер. Ситуація змушувала гостей йти вперед, але і господарі відсиджуватися біля своїх воріт не збиралися. Можливо, і дарма. Колишня Казань в такій ситуації гру напевно засушив б і свою скромну перевагу зберегла. Нинішня обороняється без колишнього фанатизму. І дозволяє супернику біля своїх воріт занадто багато чого. Але 80-й хвилині гості відкрили ешелоновану оборону господарів з незвичною легкістю. Пас у вільну зону на Етто – навіс до дальній штанзі – удар головою Георгіоса Фотакіс без всяких перешкод. 2:2.

«Рубін» спробував повернути перевагу, але зробити цього не вийшло. А греки і самі були не проти забити ще раз. На третій доданій хвилині тільки розторопність Немова, який вибив м’яч майже вже з порожніх воріт, дозволила господарям зберегти нічию.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.