Бельгійський шлагбаум

бельгійський шлагбаум

Московський «Локомотив» у зустрічі 2-го туру групової стадії Ліги Європи на своєму полі несподівано поступився бельгійському «Андерлехту» – 0:2.

Жозе Коусейру стримав обіцянку, дану на прес-конференції, і випустив з перших хвилин трьох нападників – Дмитра Сичова, Майкона і Віктора Обінна. Крім того, на відміну від матчу з «Рубіном», на лавці виявилися Ібрічич і Владислав Ігнатьєв.

Задум зіграти з перших хвилин агресивно, футболісти господарів почали втілювати в життя буквально зі стартовим свистком. За перші десять хвилин у залізничників було кілька відмінних шансів відкрити рахунок. Оборона бельгійців відверто посмажила, а голкіпер насилу справлявся з ударами то Сичова, то Майкона, то Дениса Глушакова.

«Андрелехту» ж виявилося достатньо напівмоменту – на 11-й хвилині Фернандо спокійно пройшов по правому флангу. Як не намагався Роман Шишкін, перешкодити навісу в штрафну не зумів, а там Кану зробив точну знижку головою на Суареса, який з розвороту зарядив у верхній кут воріт.

Відчувши впевненість у власних силах, бельгійці на деякий час заволоділи ініціативою і почали значно рідше підпускати залізничників до своїх воріт. Захисники «Локомотива», в свою чергу, надто вже притискалися до своїх воріт, дозволяючи гравцям суперника безперешкодно робити передачі в свою штрафну площу.

«Локомотив» горів бажанням відігратися. В відбір при першій же можливості мужньо кидався будь-який футболіст в червоно-зеленій футболці. Залізничники і грамотно переміщалися, намагалися шукати вільні зони, але, на жаль для шанувальників столичної команди, численним атакам не вистачало точного завершального удару.

Чим менше часу залишалося до кінця першого тайму, тим сильніше поспішали господарі, і тим частіше грішили неточними пасами і ударами. Здавалося, що на перерву команди повинні піти як мінімум з рівним рахунком, але заключну можливість відзначитися втратив Сичов, буквально кілька сантиметрів не допригнувшій до м’яча, що летів зі штрафного у виконанні Сапатеро.

Другу половину зустрічі «Локомотив» почав ще більш агресивно. Буквально перша ж атака господарів завершилася виходом один на один Майкона. Голкіпер бельгійців стрибнув ногами вперед і зніс бразильця. Порушення тягнуло на фол останньої надії, але свисток арбітра промовчав. Відносини зі словенцем тут же підбіг з’ясовувати Обінна, за що і був удостоєний жовтої картки.

Господарі безроздільно володіли ініціативою – на половині поля суперника «Локомотив» перебував мало не в повному складі, але перевести ігрову перевагу у забиті м’ячі не виходило. Удари Сичова, Майкона, Дмитра Лоськова або дивом відбивав воротар бельгійців, або вони настільки ж неймовірним чином пролітали повз ворота. На 59-й хвилині справедливість, здавалося, перемогла – Сичов, вийшовши на рандеву з воротарем, щільним ударом відправив м’яч у ближній кут. Однак боковий арбітр зафіксував досить спірний офсайд.

Як мінімум на нічию залізничники, здавалося, награли. Проте вийшло все згідно зі старою-доброю традицією. Забити не вийшло – вийшло несподівано пропустити. Накуне матчу Гільєрме попереджав, що «Андрлехт» небезпечний при стандартах. Ось один з штрафних у виконанні бельгійців і завершився голом. До слова, не без участі Гільєрме. Бразилець програв верхову боротьбу Мбокані і замість того, щоб відвести загрозу від своїх воріт, просто відбивши м’яч кулаками, чогось вирішив його зловити. Нападник скористався помилкою і без зусиль переправив м’яч у ворота.

Коусейру справив подвійну заміну, випустивши Феліпе Кайседо і Ігнатьєва замість Рената Янбаєва і Сичова, проте віри в те, що в цьому матчі ще можна щось змінити, у господарів не було. Португальський фахівець мав рацію, «Андерлехт» дійсно фаворит в боротьбі за вихід з групи.

Ця поразка стала для залізничників першим з моменту призначення Коусейру.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.