Росіяни занесли дві спроби Ірландії

росіяни занесли дві спроби ірландії

Збірна Росії в четвертому турі групового етапу Кубку світу по регбі, що проходить в Новій Зеландії, показала гідну гру в матчі з лідером групи З командою Ірландії, поступившись з рахунком 12:62.

Остров’яни швидко відкрили рахунок з штрафного, а потім і занесли першу спробу, але потім підопічним Миколу Неруша довго вдавалося стримувати грізних ірландців, хоча при цьому росіяни самі майже не подумували про атаки. Неабияк підстатут до кінця першого тайму, вони за три останні хвилини перед перервою дозволили суперникові тричі дістатися до своєї залікової зони. Початок другої половини гри також пройшов під диктування Ірландії, але потім «ведмедям» на деякий час вдалося перехопити ініціативу і зробити те, чого до них не вдалося самій збірній Австралії — дві спроби занесли Василь Артем’єв і дебютант Денис Симпликевич.

Ірландці зберегли лідерство в групі, а росіяни як і раніше займають останнє місце. У завершальній грі попереднього етапу вони 1 жовтня зіграють з Австралією.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.