«МЮ» попався в мережі «Сіті»

«мю» попався в мережі «сіті»

«Манчестер Юнайтед» на своєму полі по всіх статтях поступився землякам з «Манчестер Сіті» в центральному матчі дев’ятого туру прем’єр-ліги і дозволив принциповому супернику збільшити відрив у турнірній таблиці до п’яти очок.

Стартові склади обох команд мали в собі чимало сюрпризів. Наприклад, не виявилося навіть в числі запасних відновився від травми центрального захисника Неманьї Відіча, а пару Руні в атаці склав зовсім не Ернандес, а Уелбек. Роберто Манчіні вважав за краще залишити на лавці Джеко, довіривши місце у старті Балотеллі. Як показали події цієї зустрічі, італійський фахівець не помилився, зробивши ставку на співвітчизника.

На перших хвилинах господарі володіли помітною територіальною перевагою, правда, при цьому реальних загроз біля воріт Джо Харта практично не виникало. «Городяни» досить швидко освоїлися на «Олд Траффорд» і поступово вирівняли гру. У підсумку гостям вдалося організувати ідеальну контратаку. Сільва відпасував на фланг Мілнер, який віддав передачу на лінію штрафного на набігаючого Балотеллі, який ударом «щічкою» відправив м’яч точно в нижній кут воріт Де Хеа. Свій гол італійський форвард зазначив своєрідно, показавши на футболці під ігровий майкою напис Why always me? Одіозний гравець хотів зрозуміти, чому ж його скромна персона постійно привертає загальну увагу.

«МЮ» після пропущеного гола спробував активізувати атакуючі дії, але максимум на що вистачило чемпіонів – дальні удари, які особливих проблем Харту не доставляли. Найреальніший шанс зрівняти рахунок втратив антигерой матчу Еванс, не потрапив по м’ячу, перебуваючи в чужій воротарської. «Сіті» цілком міг подвоїти перевагу в першому таймі, але Сільва у штрафному суперника виявився не надто найспритнішим.

Відразу після перерви «Юнайтед» чекала нова напасть. Неприємності господарям знову організував Балотеллі, який випередив Еванса і виходив один на один з воротарем. Захисникові «дияволів» не залишалося нічого окрім, як збити нападника біля самої лінії штрафної, за що Марк Клаттенбург справедливо покарав гравця «МЮ» червоною карткою. Через кілька хвилин він був зобов’язаний призначити у ворота господарів пенальті за знесення Міки Річардса, але в цьому епізоді він відверто пошкодував «Юнайтед». Втім, це ніяк не збентежило «городян», які незабаром зусиллями все тієї ж трійці Сільва-Мілнер-Балотеллі організували другий гол у ворота Де Хеа, практично знявши, таким чином, питання про переможця.

Однак на цьому побиття чемпіона не закінчилося. Чергову чудову комбінацію гості провели на 69-й хвилині. Мілнер однією передачею розрізав всю оборону суперника, вивівши в прорив Річардса, а той прострілив у воротарський, де Агуеро залишалося просто підставити ногу. У ці хвилини «Ман Сіті» виглядав, як мінімум не гірше, головного законодавця футбольної моди – «Барселони». Подумалося навіть, що, якщо «городяни» не зменшать оборони, цілком може впасти і рекорд манчестерських дербі. Найбільші поразки «Юнайтед» від своїх земляків терпів у 1926 (1:6) і 1955 (0:5) роках. Цікаво, що вони також траплялися на «Олд Траффорд». І «городянам» в останні хвилини вдалося-таки довести рахунок до шокуючих 1:6, таким чином, завдавши «Манчестер Юнайтед» найбільшої поразки в історії прем’єр-ліги.

«Манчестер Сіті» здобув найважливішу перемогу не тільки з турнірної, але і з іміджевої точки зору, підкріпивши свої чемпіонські претензії по-справжньому вражаючою і потужною грою.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту. Добавьте в закладки постоянную ссылку.