Тіпсаревич – переможець «Кубка Кремля»

тіпсаревич переможець «кубка кремля»

Сербський тенісист Янко Тіпсаревич обіграв у фіналі «Кубка Кремля» співвітчизника Віктора Троїцькі і не дозволив йому другий рік поспіль бути першим на московському турнірі.

14-й номер рейтингу ATP взяв з місця в кар’єр – відразу зробив брейк і, незважаючи на погану подачу (всього 44% попадання першим м’ячем), виграв стартовий сет. У цьому йому допоміг і сам Троїцькі, зробили 22 невимушені помилки. У другій партії боротьба, по суті, завершилася після четвертого гейми. Таким чином, Тіпсаревичу знадобилося менше півтора годин, щоб довести свою перевагу над Троїцькі.

Тіпсаревич за місяць виграв вже другий титул. Нагадаємо, що на шляху до фіналу він обіграв по черзі трьох росіян: Ігоря Куніцина, Дмитра Турсунова та Миколи Давиденко.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту. Добавьте в закладки постоянную ссылку.