«Динамо» потонуло в Самарі

«динамо» потонуло в самарі

Московське «Динамо» на виїзді поступилося одному з аутсайдерів чемпіонату самарським «Крильям Совєтов» в матчі 25-го туру російської прем’єр-ліги, який проходив в екстремальних погодних умовах.

У порівнянні з матчем 1 / 8 фіналу Кубка Росії з «Анжі» (1:0) склад «Динамо» зазнав одну зміну.Дискваліфікованого Кевіна Кураньї на вістрі атаки очікувано замінив Олександр Кокорін – автор переможного гола у ворота махачкалінци.

Наставник «Крил Рад» Андрій Кобелєв, що відбувся як тренер якраз в «Динамо», виставив на зустріч зі своїм колишнім клубом практично той же склад, що і на матч минулого туру зі столичним «Спартаком» (0:3).Заміни було всього дві.Павло Яковлєв, який не грав з червоно-білими за умовами оренди, зайняв звичне місце на лівому фланзі півзахисту, а Антон Соснін розташувався під єдиним нападником Сергієм Корниленко.

Білоруського форварда господарів можна сміливо назвати головним героєм матчу, але з однією істотною обмовкою: першу скрипку на самарському стадіоні в цей вечір грала погода.Дощ, без перебільшення, лив як з відра, і ще до початку матчу поле арени «Металург» було куди більш придатне для змагань по водному підлозі, ніж для гри в футбол.

У такій ситуації майстерність і налагоджені командні дії відійшли на другий план, поступившись місцем бажанню і натиску, а в цих компонентах господарі, провідні відчайдушну боротьбу за виживання, іменитим гостям, як мінімум, не поступалися.

Невтомний Корниленко раз по раз вислизав від опіки динамівських захисників і загрожував воротам Антона Шунін.Вже на 10-й хвилині білорус отримав діагональний пас з глибини і, втікши на рандеву з голкіпером, відкрив рахунок.Однак належних висновків підопічні Сергія Силкіна з цього епізоду не зробили, і на 36-й хвилині Корніленко знову вийшов один на один з Шунін, змусивши Володимира Граната зробити фол «останньої надії».

Залишившись у меншості, «Динамо» не залишало спроб відігратися.Але швидше господарі були ближчими до того, щоб збільшити розрив в рахунку, ніж гості до того, щоб його зрівняти.Ще в першому таймі Ненад Джорджевич зі штрафного перевірив на міцність поперечину воріт Шунін, а після перерви Корніленко і Яковлєв раз по раз змушували динамівського голкіпера проявити свою майстерність.

Не допоміг біло-блакитним навіть хитрий тактичний хід Силкіна, відрядивши боротися попереду за верхові м’ячі номінального захисника Володимира Рикова.Все, що змогли створити попереду динамівці – непогані дальні удари Ломіч, Вороніна, Кокоріна і … чистий гол Леандро Фернандеса, скасований Ігорем Єгоровим через помилкове офсайду.

Три очки дозволили «Крильям Совєтов» піднятися на 14-у сходинку і покинути зону вильоту.«Динамо» залишилося на третьому місці.

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.