«Рубін» пригальмував «Локомотив»

«рубін» пригальмував «локомотив»

Московський «Локомотив» перервав серію з чотирьох перемог поспіль, зігравши на своєму полі внічию з казанським «Рубіном» у центральному матчі 25-го туру чемпіонату Росії.

Головний тренер «Локо» Жозе Коусейру цього разу не став проводити масштабну ротацію складу.У порівнянні з матчем попереднього туру з «Тереком» (2:0) португальський фахівець провів всього дві перестановки.Роман Шишкін замінив Бранко Іліча на правому фланзі оборони, а Сеніяд Ібрічич – дискваліфікованого Дениса Глушакова в центрі поля.

А ось Курбан Бердиєв, який поки не може стабілізувати гру своєї команди, після невдалої зустрічі з «Зенітом» (2:3) поміняв відразу чотирьох футболістів стартового складу.Сальваторе Боккетті (замість Романа Шаронова) склав пару Сесар Навас в центрі захисту, на правому фланзі оборони вийшов Петро Нємов, на лівому – Олег Кузьмін, а зв’язку форвардів утворили Ігор Лебеденко і Нельсон Вальдес.

У першому таймі вийшла рівна і в’язка гра.«Рубін» не хотів йти вперед великими силами і переважно контратакував, а «Локомотив» більше контролював м’яч і намагався щось створити завдяки проходам своїх швидких флангових півзахисників – Майкона і Владислава Ігнатьєва.Але щоб довести справу до гольових моментів біля воріт Сергія Рижикова, господарям не вистачало оригінальних ходів у центрі поля.Ібрічич, що виконував функції диспетчера, зі своїми обов’язками справлявся не кращим чином.

Тільки ближче до перерви команди почали створювати гострі моменти.Після навісу зі стандарту непогано пробив Мануель Так Кошта – виручив Сергій Рижиков.«Рубін» відповів не менш небезпечним ударом у виконанні Олексія Єременка, на який встиг зреагувати Гільєрме.

З початком другого тайму «Локо» став показувати більш цільну гру.Залізничники нарощували тиск на оборону казанців і змусили суперника помилитися.Шишкін і Ігнатьєв здорово спрацювали на правому фланзі, останній зробив передачу на Феліпе Кайседо, який викотив м’яч під удар Альберто Сапатеро.Іспанський півзахисник з лінії штрафного забив дебютний гол у російському чемпіонаті – 1:0.Повівши в рахунку, господарі перейшли на гру другим номером.

У «Рубіна» мало що виходило в атаці.Бердиєв випустив Алана Касаєва та Володимира Дядюн, здатного нав’язати боротьбу габаритним захисникам господарів.З виходом потужного форварда казанці стали частіше чіплятися за м’яч на чужій половині поля, але нерозв’язних завдань перед обороною суперника не ставили.Казанцям нічого не залишалося, як регулярно бити з далекої дистанції і вантажити м’яч в штрафну суперника.В результаті гості були винагороджені за старанність і завзятість.Після навісу Касаєва Гільєрме помилився на виході, дозволивши Дядюн пробити головою з воротарської – 1:1.Заміни Бердиєва спрацювали.

Коусейру був украй незадоволений таким розвитком подій.Португалець кинув у бій Дмитра Лоськова, Віктора Обінна і Дмитра Сичова, але його команда не зуміла вирвати три очки.«Рубін» більше не допустив помилок в обороні.Нічия, мабуть, закономірний підсумок цієї зустрічі.Четирехматчевую переможна серія залізничників в російській прем’єр-лізі перервався.

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.