Прімера: Гнів грандів

прімера: гнів грандів

У шостому турі іспанської першості «Барселона» і «Реал» розгромили «Атлетіко» і «Райо Вальєкано» відповідно, Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду оформили по хет-трику, а «Валенсія» і «Бетіс» зазнали першої поразки в сезоні.Подробиці – у традиційному огляді Sportclub.

ПОДІЯ ТУРУ

Провал лідерів

Рано чи пізно це повинно було трапитися.Очевидно, що «Бетіс» видав четирехматчевую переможну серію на емоціях, викликаних возвращеніеv в приклад.Щоб показувати настільки переконливі результати регулярно, у Севільський команди немає відповідних фінансових та кадрових ресурсів.Підопічні Пепе Меля поступилися в гостях «Хетафе» (0:1), який до цього набрав всього одне очко (три поразки і нічия).Незважаючи на це, «Бетіс» поки залишився на першому місці в турнірній таблиці, випереджаючи що йде другу «Барсу» на одне очко.

Спіткнулася і «Валенсія», що видала відмінні результати (три перемоги і нічия) в перших чотирьох матчах.У попередній зустрічі з «Барсою» (2:2) команда Унаї Емері затратила дуже багато емоційних сил, яких не вистачило на виїзну гру з «Севільєю» (0:1).До того ж керманич гостей вирішив поберегти одного зі своїх лідерів Пабло Ернандеса на матч Ліги чемпіонів з «Челсі».У першому таймі і на початку другого севільці повністю переграли суперника, результатом чого став гол Федеріка Кануте.Але на 56-й хвилині Петро Троховські був видалений за другий гірчичник і характер зустрічі змінився.Трохи пізніше вже Жюльєн Ескюде збив у штрафному Аріца Адуріса – червона картка і пенальті.Однак Евер Банега з точки потрапив в штангу, а через три хвилини був вилучений вже Адуріс (арбітр піддався на симуляцію екс-захисника Локо Еміра Спахіч).У кінцівці гостей міг врятувати капітан команди Роберто Сольдадо, але на його удар головою якимось дивом зреагував Хесус Варас.У результаті, «Валенсія» з другого місця опустилася на сьоме.

МАТЧ ТУРУ

«Барселона» – «Атлетико» – 5:0

«Барса», яка втратила чотири очки на старті сезону, зігнав усе зло на «Атлетико».І це за відсутності в стартовому складі травмованого Андреса Іньєсти і Херарда Піке з Карлесом Пуйолем, які не встигли повністю відновитися від пошкоджень.Оборона гостей, які в попередніх чотирьох зустрічах пропустили всього один м’яч, опинилася в ролі статистів.Спочатку вона прогавила занедбаність Хаві на Давида Вілью, який відкрив рахунок, через шість хвилин вже Жоао Міранда відправив м’яч у свої ворота, а потім досхочу побігати Лео Мессі, який оформив хет-трик.Аргентинець не помічав захисників суперника, раз по раз обігруючи їх немов манекенів.Залишається тільки поспівчувати «матрацниками», який виграв до цього два матчі із загальним рахунком 8:0.Вони потрапили під гарячу руку.

РОЗГРОМ ТУРУ

«Реал» – «Райо Вальєкано» – 6:2

У схожому з «Атлетико» становищі опинився «Райо Вальєкано».Після поразки від «Леванте» (0:1) і нічиєї з «Расінгом» (0:0) «Реалу» нічого не залишалося, як перемогти переконливо.Але для дебютанта приклади все починалося чудово.Гості на 17-й секунді скористалися помилкою Ікера Касільяса і вийшли вперед.Тільки до кінця першого тайму «Реал» відігрався: Кріштіану Роналду реалізував вихід один на один.А далі пішло-поїхало.Голи Гонсало Ігуіна, Каріма Бензема і Рафаеля Варана, плюс, два точних удар з пенальті Роналду – і розгром готовий.«Королівський» клуб реабілітувався за невдалі виступи в попередніх турах.

ГЕРОЙ ТУРУ

Лео Мессі(«Барселона»)

Мессі та Роналду оформили по хет-трику.Але все-таки герой туру аргентинець.Всі три м’ячі він провів з гри в центральному матчі, а португалець два з трьох забив з пенальті у ворота дебютанта приклади.Мессі вийшов у кращі бомбардири іспанської першості і випереджає Роналду на один гол – 8 проти 7.А за системою «гол + пас» Лео попереду на п’ять пунктів (13 проти 8).

ЦИФРА ТУРУ

18

18:0 – така різниця забитих і пропущених м’ячів «Барселони» в трьох домашніх матчах.8 штук від каталонців отримала «Осасуна», по 5 – «Вільярреал» і «Атлетико» (не останні команди іспанської першості).Для порівняння – в минулому сезоні синьо-гранатові в трьох домашніх зустрічах на старті чемпіонату забили всього два голи.

ГОЛ ТУРУ

Рафаель Варан(«Реал»)

За відсутності травмованих Рікарду Карвалью і Пепе новобранець «Реала» вдруге вийшов в основному складі і відзначився дуже красивим голом.Після подачі кутового 18-річний французький захисник ударом скорпіона відправив четвертий м’яч у ворота нещасного Дані Хіменеса.

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти. Добавьте в закладки постоянную ссылку.