Антирекорд «Томі» і Самари прокляття «Динамо»

антирекорд «томі» і самари прокляття «динамо»

«Томь» встановила антирекорд чемпіонатів Росії, «Волга» пропустила перший пенальті в елітному дивізіоні, «Краснодар» став лідером за пропущеними м’ячами в домашніх зустрічах, а «джокери» «Локомотива» забили вже сім голів.Про це та інше – в огляді Sportclub.

«ЗЕНІТ» – «Томь» – 4:0

Томич встановили рекорд чемпіонатів Росії зі знаком «мінус» – вісім матчів поспіль без забитих голів.Раніше по сім безгольову ігор провели столичний «Локомотив» і «Шинник».Залізничники 15 років тому видали серію з п’яти нічиїх (зрозуміло – 0:0) і двох поразок – 0:1 і 0:2.«Шинник» повторив «досягнення» москвичів в 1999 році (чотири нічиї і поразки – 0:1, 0:2, 0:3).У сибіряків серія матчів набагато гірше – одна нічия та сім поразок (0:1, 0:2 – три рази, 0:3, 0:4 – два рази).

ЦСКА – «ВОЛГА» – 3:1

У цьому матчі «Волга» пропустила перший м’яч з пенальті в класі найсильніших.Зазначимо гол гостей, його автор – Шота Бібілов.В 1 / 8 фіналу Кубка Росії його забитий м’яч допоміг «Волзі» уникнути поразки в грі зі «Спартаком» і перемогти в серії післяматчевих пенальті.У ворота ЦСКА Шота забив дебютний гол у прем’єр-лізі.Раніше він зіграв лише 18 хвилин у класі найсильніших.У складі «Аланії» 31 липня минулого року Бібілов на 72-й хвилині вийшов на заміну в грі проти «Терека», а на 90-й був вилучений з поля.

«КРАСНОДАР» – «СПАРТАК» М – 2:4

Підопічні Славолюб Мусліна вийшли в лідери за кількістю пропущених голів у домашніх зустрічах.У 13 іграх на своєму полі «городяни» пропустили вже 21 м’яч.Цікаво, що й інша краснодарська команда – «Кубань» також може «похвалитися» таким.13 голів пропущено будинку, дев’ять – у гостях.Всього таких команд в поточній першості п’ять:

ЦСКА – 13 будинки і 10 в гостях

«Крила Рад» – 19 і 18

«Спартак» Нч – 18 і 14

«СПАРТАК» Нч – «КУБАНЬ» – 0:1

«Кубань» менше за інших пропускає в гостях.Тільки дев’ять разів страж ворота краснодарців капітулював на виїзді.Підшефні Дана Петреску виграли за межами Краснодара четвертий матч, зберігши свої ворота в недоторканності.П’ять голів «Кубань» пропустила в Москві і по одному – в Самарі, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Грозному.

«Амкар» – «Ростов» – 0:1

У Пермі зафіксовано сьоме видалення гравця ростовчан в поточному сезоні.У меншості донеччани забили другий гол і знову відзначився Роман Адамов.Раніше він вразив ворота «Томі», причому, також у гостях.«Амкар» вперше в 2011 році отримав чисельну перевагу.Минулий раз перм’яки мали на одного футболіста більше в березні 2010-го в матчі «Аланія» – «Амкар» (0:0), а пропустили гол у грі «11 на 10» тільки вдруге за період виступленіq в еліті.У листопаді 2009 року «Локомотив» у меншості обіграв перм’яків – 1:0.Гол на 90-й хвилині забив тоді Дмитро Сичов.

2011.«Крила Рад» – «Динамо» – 1:0

Чи зможуть біло-блакитні до закінчення другої частини чемпіоната-2011/2012 здобути сотих гостьову перемогу?Зараз в активі москвичів 99 перемог в на чужому полі.

«ЛОКОМОТИВ» – «РУБІН» – 1:1

Новобранець «Локомотива» Альберто Сапатер приїхав до Росії з португальського чемпіонату.У Португалії, захищаючи кольори «Спортинга», він відзначився лише в одній грі, причому, зробив дубль, принісши перемогу в гостьовому матчі своєї команди проти «Марітіму» – 3:0 24 січня 2011.«Джокер» залізничників забив вже сьомий гол у нинішньому чемпіонаті (Кайседо – три, Та Кошта – два, Обінна, Сапатер – по одному).У четвертий раз в особистих взаєминах з «Рубіном» москвичі не зуміли здобути перемогу в матчі, в якому вели в рахунку.

«Анжі» – «Терек» – 2:2

Вперше в сезоні-2011 махачкалінци врятували матч у компенсований час.Востаннє подібне сталося 24 жовтня 2010 року, коли на 90-й хвилині Михайло Бакаєв зрівняв рахунок у грі проти «Зеніту» (3:3).

«Терек» пропустив п’ятий гол на останній (додаткової) хвилині у поточній першості.Примітно, що голкіпер грозненців Сослан Джанаєв за період виступів у класі найсильніших пропустив на 90-й хвилині сьомий гол (чотири – у складі столичного «Спартака»).

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти с метками , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.