ФНЛ: 20 хвилин без воротаря

фнл: 20 хвилин без воротаря

33-й тур первернства ФНЛ зберіг у турнірній таблиці статус-кво: всі команди з групи лідерів виграли або хоча б набрали очки, але далося їм це не без праці. Про це, а також про закінчення чорної серії КАМАЗу, черговому голі Дмитра Голубова і непростих успіхи «Мордовії» і «Аланії» читайте в огляді на Sportclub.

БЕЗ праці не виловиш і рибку зі ставка

У першому колі «Мордовія» на виїзді розгромила підмосковні «Хімкі» з рахунком 6:0, але в Саранську такий легкої прогулянки у лідера не вийшло. Втім, перша половина зустрічі пройшла під диктовку господарів, які в середині забили гол зусиллями ударного тріо – братів Мухаметшин і Кирила Панченко. Але досвідчений наставник хімчан Олег Долматов, який свого часу працював пліч-о-пліч з тренером суперників Федором Щербаченко, в перерві замінами і розмовами з підопічними зумів переломити хід гри. Другий тайм перетворився для «Мордовії» в гонку на виживання: «Хімкі» створили декілька відмінних моментів, і лише проблеми з реалізацією допомогли господарям зберегти перевагу. Червоно-чорні не опустили рук навіть після другого пропущеного м’яча, і вже в доданий час зуміли вразити ворота «Мордовії». Нехай «Хімкам» і не вдалося відібрати очки у лідера, але поквитатися з ним за крупну поразку підмосковні футболісти змогли.

А ось йде другою владикавказької Аланії потіти довелося набагато менше. Забуксували останнім часом владікавказци за всіма статтями переграли візитерів з Калінінграда. «Балтика» велику частину матчу відбивалась від атак команди Володимира Газзаєва, капітан якої Георгій Габулов оформив дубль вже в середині першого тайму. У результаті «Аланія» зуміла перемогти вперше за три тури.

Сибіріада

Зате єкатеринбурзькому «Уралу», гості в Красноярську у «Єнісею», і «Сибіру», яка приймала в Новосибірську оренбурзький «Газовик», набрані очки далися з величезною працею. Красноярський матч розпочався так, як ніби це не господарі у понеділок проводили важкий матч з «Аланією», поки гості відпочивали, а якраз навпаки. Уже в дебюті зустрічі після флангової атаки Олексій Базанов відкрив рахунок, і надалі «Єнісей» виглядав краще. Але потім перевага уральців в «фізиці» почало позначатися: вони поступово вирівняли гру, а за 20 хвилин до фінального свистка зрівняли рахунок, але на більше їх так і не вистачило.

Ще більш дивним вийшов результат в Новосибірську, де «Сибір» велику частину матчу виглядала невиразно на тлі аутсайдерів з Оренбурга. «Газовик» останнім часом показав себе справжнім злим генієм команд з лідируючої групи, і в п’ятницю ще раз підтвердив реноме. Ось тільки з результатом у команди Костянтина Галкіна не склалося: його підопічні не змогли реалізувати створені моменти, а ось дальній удар навмання, нанесений хавбеком господарів Томашем Чижек на 88-й хвилині зустрічі, припав в ціль. Хоча навіть у час, що залишився «Газовик» міг відігратися, але Фортуна цього вечора була категорично не на його боці.

Завзятими вийшли і гри на Далекому Сході. «СКА-Енергія», який проводив першу гру під керівництвом Олександра Григоряна, розділив очки з ярославським «Шинніком» і не дав суперникові вийти на третє місце. А що бореться за виживання владівосктокскій «Луч» поступився претендує на місце у вісімці брянського «Динамо». Ця зустріч запам’яталася черговим, вже 11-м в останніх дев’яти матчах, голом бомбардира динамівців Дмитра Голубова, а також видаленням голкіпера господарів Олександра Котлярова на 71-й хвилині гри. Оскільки за хвилину до цього Сергій Павлов провів останню заміну, що залишився, ворота «Луча» захищав гравець оборони Павло Могилевський.

Галас і плутанина

Втрата очок «Уралом» та «Шинником», а також московським «Торпедо», що зіграв нульову нічию в Астрахані, не додала ясності положенню команд в турнірній таблиці. Завітне восьме місце, що дає право наступної весни продовжити боротьбу за підвищення в класі, поки займає челнінскій КАМАЗ. Команда обірвала серію з шести поразок поспіль, обігравши на своєму полі головного аутсайдера ФНЛ воронезький «Факел». Тепер колектив з берегів Ками має рівну кількість очок з «Динамо», що зіграв на матч менше, і на одне більше, ніж «Єнісей».

Трохи вище йде третім «Урал» знаходиться на відстані удару від займає сьому позицію «Торпедо», а між ними розташувалися і «Шинник», і «Сибір», і «Нижній Новгород», напередодні з величезним трудом обіграв «Чорноморець» з Новоросійська. Інтрига закручується дедалі тугіше, але ж до кінця другого кола залишилося всього п’ять турів.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.