ФНЛ: «Манчестер Юнайтед» з Воронежа

фнл: «манчестер юнайтед» з воронежа

У 31-му турі першості ФНЛ лідируюча «Мордовія» отримала три очки без гри, але більшість її конкурентів здобули перемоги і продовжили переслідувати саранськ команду. Про це, а також про гру до гола і інцидент у Воронежі читайте в огляді на Sportclub.

В ОДНІ ВОРОТА

У семи з дев’яти матчів ігрового дня лише однією з команд вдалося вразити ворота суперників, причому в більшості випадків це були фаворити зустрічей. Так, владикавказької «Аланія» забила два м’ячі у Хімках і перервала триматчеву безвиграшну серію. Зустріч проходила на зустрічних курсах, але моментів більше створювали гості. Втім, до пори до часу забити «Аланії» заважала бездоганна гра голкіпера «Хімок» Романа Березовського. Але в підсумку здригнувся і ветеран: саме після його помилки на виході Георгій Габулов відкрив рахунок, а через кілька хвилин команда Володимира Газзаєва добила суперників після подачі кутового.

Виграла і трійця, що ділить між собою місця з третього по п’яте. Ярославський «Шинник» на своєму полі виявився сильнішим красноярського «Єнісею», що має в нинішньому сезоні славу грози авторитетів. Але цього разу сибірякам не вдалося поповнити колекцію «трофеїв». Не сказати, що господарі мали солідну перевагу, але своїми моментами вони розпорядилися краще. Чорношкірий француз Абдель Леманж в середині першого тайму забив після подачі з флангу, а Антон Архипов вже в доданий час – після виходу один на один. Можливість зробити рахунок великим упустив Володимир Коритько, який не реалізував пенальті. «Шинник» як і раніше третій, зігравши на матч менше мають однакову кількість очок «Нижнього Новгорода» і «Уралу».

Нижньогородці, які здобули лише одну перемогу за останні 10 турів, цього разу взяли три очки в Оренбурзі, вигравши у «Газовик» з тим же самим рахунком 2:0. Зробивши справу до середини першого тайму – Олександр Черевко забив після стандарту, а Максим Ваганов наважився пробити метрів з 35 і не прогадав – волжани послухалися народної мудрості і вважали за краще гуляти сміливо залишився час матчу. Гранично акуратно зігравши в обороні, вони не дали господарям навіть надії відігратися.

А ось «Уралу» в домашньому матчі з володимирським «Торпедо» довелося потурбуватися за результат. Чорно-білі, хоча і здали в другому колі, все одно славляться чіпкої і незручною для будь-якого суперника командою, і на Уралі зайвий раз це довели. Програючи до перерви 0:1, «Торпедо» зуміло забити двічі на початку другого тайму. Але вийшовши вперед, гості злегка заспокоїлися, а «Урал» тут же різко додав, і через сім хвилин знову вів у рахунку, вже без наміру упускати ініціативу.

БОЇ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

А ось у команд, що ведуть боротьбу на межі першої вісімки, все склалося далеко не так гладко. Новосибірська Сибір в гостях не змогла здолати рветься вгору брянське «Динамо». Команди вже до 15-й хвилині обмінялися голами, причому у «Динамо» в дев’ятий раз за сім матчів після переходу з калінінградської «Балтики» відзначився форвард Дмитро Голубов. Ось вже, воістину, вдале придбання. Сибіряки відповіли різким випадом, який завершив Денис Скороходов, а ось його іменитий одноклубник Дмитро Акімов на полі загубився і гостроти воротах суперника не ніс. У результаті командам довелося розділити очки.

У шостий раз поспіль програв челнінскій КАМАЗ, який розвалюється на очах. Ключовими у виїзній зустрічі з новоросійським Чорноморцем, яка пройшла майже «без воріт», стали два епізоди: незадовго до перерви за зайву старанність в зароблянні пенальті другу жовту картку отримав нападник гостей Антон Кобялко, а на початку другого тайму форвард «моряків» Віктор Земченков красиво виконав штрафний. Ще недавно йшов у лідерах КАМАЗ вже дев’ятий, і продовжує падіння.

Осічкою одних автозаводцев скористалися інші – московське «Торпедо» вдома обіграло аутсайдерів з владивостоцького «Луча-Енергії. Далекосхідники за весь матч так і не отримали жодної реальної можливості забити, а от торпедівцям використали один з нечисленних моментів. Голкіпер «Луча» помилився на виході, а Денис Дорожкін його за це не пробачив.

Згасаючий «ФАКЕЛ»

Але для трансляції по телебаченню з туру був обраний не один із згаданих вище матчів, а зустріч у Воронежі, де замикає турнірну таблицю воронезький «Факел» приймав «Волгарь-Газпром» з Астрахані. Суперники зовсім недавно зустрічалися в Кубку Росії, і тоді на цьому ж стадіоні верх взяли господарі, залишившись єдиним представником ФНЛ в чвертьфіналі турніру.

Можна сказати, що вболівальники перед телевізорами побачили квінтесенцію туру: на важкому полі і в не самих простих погодних умовах команди створили не надто багато небезпечних моментів, але в підсумку волжани вдалося взяти реванш. Вже в доданий час Олександр Антипенко покарав голкіпера господарів за необачний вихід з воріт до лінії штрафного майданчика.

Але найцікавіше, як з’ясувалося пізніше, в об’єктиви телекамер не попало. Як свідчать повідомлення на гостьовій книзі фан-клубу «Факела», після фінального свистка частина уболівальників почала ображати гравців, які йшли в підтрибунні приміщення, а ті вирішили відповісти рукоприкладством. Бійка зав’язалася як на трибунах, так і під ними. «Не бачив, яким був конфлікт на Центральній трибуні, але в змішаній зоні після пред’явлення претензій гравцям бійку зупинили тільки співробітники поліції. Причому бичку здебільшого виявляли гравці »- пише відвідувач гостьовій Andy Parfenov. Там же інші вболівальники відзначають, що було зафіксовано ще кілька інцидентів біля стадіону, порівнюючи поведінку футболістів з вчинком знаменитого француза Еріка Кантона, на одному з матчів чемпіонату Англії в середині 90-х вдарив уболівальника ногою в стрибку.

Втім, Кантона бив фаната суперників, та й навряд чи від такого роду подій хтось з гравців воронежців стане Кантона, а сам «Факел» перетвориться в «Манчестер Юнайтед».

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.