Шляхова карта «Локомотива»

шляхова карта «локомотива»

Конкретні кроки з відродження ярославського «Локомотива», поразка володаря «Братина», перша втрата очок «Торос» та «нерукоподаваніе» в Усть-Каменогорську в огляді подій, що відбулися в ВХЛ за тиждень, на Sportclub.

Рішення тижня

У п’ятницю, 30 вересня, керівництвом КХЛ, ВХЛ, Профспілки гравців Континентальної хокейної ліги і ярославського «Локомотива» були затверджені положення регламенту в рамках програми з відродження ярославської команди і її повернення до складу учасників чемпіонату країни.

Документ містить ряд пунктів, з яких, зокрема, слід:

а) молодіжна команда «Локо», яка виступає в чемпіонаті МХЛ, продовжує участь в турнірі, і пропущені матчі проведе протягом сезону. Частина гравців молодіжної команди візьме участь у чемпіонаті ВХЛ у складі команди «Локомотив»;

b) «Локомотив» стартує у чемпіонаті ВХЛ з 1 грудня 2011 року. До кінця регулярного чемпіонату ВХЛ «Локомотив» проведе 22 матчі – по одному з кожною командою ліги. З суперниками із Західної конференції «Локомотив» зіграє вдома, зі Східної – на виїзді;

з) у Західній конференції ВХЛ попадання «Локомотива» у плей-офф і його «посів» в плей-офф буде визначатися не кількістю, а відсотком набраних командою очок у матчах регулярного чемпіонату. Залежно від цього показника «Локомотив» може увійти до плей-офф;

d) крім своїх хокеїстів, які виступають у команді МХЛ, і необмежено вільних агентів, «Локомотив» може набрати гравців 1989-1994 рр.н., які мають діючі контракти з клубами КХЛ і ВХЛ, а також знаходяться в статусах «конфлікт» або «права ». Клуби КХЛ мають право захистити двох гравців згаданої вікової категорії, що мають діючі контракти.

е) в сезонах-2012-2015 в «Локомотиві» у складі команди може бути на одного легіонера більше, ніж передбачено регламентом КХЛ для російських клубів.

Цитата тижня

— Вдячний керівництву Профспілки гравців і хокейних клубів за конструктивний підхід і професіоналізм при роботі над положеннями регламенту. У трагічній ситуації, коли заповнити втрату загиблих неможливо, всі сторони зробили максимум можливого, щоб хокей в Ярославлі продовжував розвиватися і залишався на провідних позиціях, – прокоментував президент КХЛ Олександр Медведєв зміни, внесені в регламент Ліги.

Матч тижня

Протистояння в Нефтекамске бронзового призера минулої першості «Тороса» і віце-чемпіона-2010 Альметьєвська «Нафтовика» стало, безумовно, «цвяхом» тижня. У стартовій 20-хвилинці любителя хокею голів не побачили, а ледве почався другий період – секундна стрілка не встигла зробити і півтора обороту, як господарі відкрили рахунок: кидок нападника господарів Анатолія Степанова став для воротаря гостей Еміля Гаріпова нерозв’язним ребусом. А ледве зустріч перевалила екватор, Станіслав Голованов красивим кидком в «дев’ятку» реалізував чисельну перевагу – 2:0.

Втім, ще більше розвинути успіх підопічним Василя Чижова не вдалося. Більш того, на 36-й хвилині Сергій Серебряков, також у більшості, скоротив різницю до мінімуму – 2:1. За одну хвилину до закінчення основного часу дружина Рішат Гімаева пішла ва-банк, замінивши Гаріпова шостим польовим гравцем. І це принесло «Нафтовику» дивіденди – до сирени залишалося всього 5 секунд, коли досвідчений Рустем Шангараев перевів гру в овертайм.

Додаткова п’ятихвилинка переможця не виявила, а в серії буллітів майстерністю блиснув воротар нефтекамцев Микита Давидов, його ж колега з Альметьєвська був змушений спасувати перед Головановим. «Торос» переміг – 3:2, проте втратив перше очко у нинішньому сезоні.

Секунда тижня

Якщо в матчі «Тороса» і «Нафтовика» гості врятувалися від поразки за 5 секунд до закінчення третього періоду, то в перший день жовтня в Усть-Каменогорську місцевий «Казцинк-Торпедо» вирвав перемогу у тольяттинской Лади» за одну секунду (!) до закінчення основного часу. За рахунку 4:4 після перегляду відеоповтору гості були покарані штрафним кидком за те, що, на думку арбітрів, форвард «Лади» Сергій Шиханов навмисне зрушив ворота. Булліт реалізував Досжан Есіркенов, а команда з Казахстану виграла – 5:4. Правда, підопічні Геннадія Цигурова довго не покидали майданчик, немов збираючись грати овертайм, а потім покинули лід, відмовившись від рукостискання …

Така поведінка гостей, безумовно, не прикрашає, проте емоції тольяттинців зрозуміти в принципі можна: адже на 57-й хвилині після кидка Олександра Беркутова вони втретє за матч повели в рахунку – 4:3. І тим не менш, програли.

Відставка тижня

Один з фаворитів Східної конференції «Молот-Прикамье», неважливо, м’яко кажучи, почав регулярний чемпіонат, відправив у відставку Юрія Новикова. Після домашнього фіаско в середу в протистоянні з «Нафтовиком» (2:6) на капітанський місток команди з Пермі зійшов легенда місцевого хокею Олександр Гулявцев, який тільки в лютому завершив кар’єру гравця.

Гулявцев сходу взявся виправляти ситуацію. У двох матчах під його початком «Молот-Прикамье» здобув 3 очки – стільки ж, скільки набрали пермяки в шести попередніх поєдинках сезону. Спершу в п’ятницю «Молот-Прикамье» обіграв вдома по буллітам «Аріада-Акпарс» – 4:3, а в неділю в зустрічі з «Іжсталь» справа знову дійшла до серії штрафних кидків, але цього разу удача була на боці гостей – 2 : 3.

Завзятість тижня

У «Єрмак», до слова, теж змінився наставник. Замість Віктора Лаухіна, який написав після поразки в овертаймі від «Лади» (2:3) заяву про відставку, виконуючим обов’язки призначено його асистент – Андрій Ждахін. Під його керівництвом команда з Ангарська неабияк «попила крові» у «Рубіна». Причому в Тюмені. І якщо в неділю «Єрмак», ведучи 2:0 після другого періоду, все-таки не дотерпів і, пропустивши три шайби, поступився – 2:3, то в понеділок з таким же рахунком здолав у овертаймі володаря «Братина».

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.