«Динамо» дотиснули ЦСКА

«динамо» дотиснули цска

Московське «Динамо» здобуло важку перемогу над ЦСКА в черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Перші дві хвилини зустрічі вийшли ударними – армійці відкрили рахунок через півтори хвилини після початку поєдинку, а через 40 секунд динамівці відповіли своїм голом. Після цього гра заспокоїлася, ініціатива перейшла до біло-блакитним. ЦСКА виручав голкіпер Растіслав Стан, проте Сергій Коньков знайшов лазівку, пробивши в порожній кут воріт і вивівши «Динамо» вперед.

Армійці, не раз в сезоні демонстрували характер, здаватися не збиралися, і зусиллями Нікласа Перссона зрівняли рахунок на початку третього періоду. Але чашу терезів на користь біло-блакитних схилив захисник Ілля Горохів, який забив у другому матчі поспіль.

Таким чином, динамівці зміцнилися на вершині Західної конференції, а армійці залишилися на сьомому місці.

КХЛ. Регулярний чемпіонат

ЦСКА (Москва) – «Динамо» (Москва) – 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) ВІДЕО

Голи: Бадюк, 1:40. Перссон, 44:06 – Квапіл, 2:21. Коньков, 10:03. Горохів, 51:16.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.