Казанський характер

казанський характер

«Ак Барс» на своєму льоду здобув перемогу над підмосковним сверхволевую «Атлантом» в черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ. Героєм поєдинку став форвард Данис Заріпов, який оформив хет-трик.

Вже до 14-й хвилині гості вели з рахунком 3:0, казанці ще в першому періоді за дві хвилини відновили рівновагу, а в кінцівці другої двадцятихвилинки закинули переможну шайбу.

Після цього успіху «барси» набрали 30 очок і закріпилися на третьому рядку таблиці Східної конференції. «Атлант» з 22 очками опустився на шосту позицію на Заході.

КХЛ. Регулярний чемпіонат

«Ак Барс» (Казань) – «Атлант» (Московська область) – 6:3
(3:3, 1:0, 2:0)

Голи: Заріпов, 17:34, 39:02, 58:52 (П.В.). Капаней, 18:16. Лемтюгов, 19:29. Нікулін, 52:22 (бол.) – Андерссон, 1:24. Радівоевіч, 13:39 (бол.). Жердєв, 13:58.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту. Добавьте в закладки постоянную ссылку.