Гаряча вісімка

гаряча вісімка

Махачкалінський Анжи і московський ЦСКА влаштували гольовий феєрверк у матчі 28-го туру чемпіонату Росії, забивши вісім м’ячів на двох, а перемога з рахунком 5:3 дісталася армійському клубу.

Кадрові проблеми в останні місяці стали звичайним явищем для ЦСКА. Червоно-сині не посилилися під час літньої трансферної кампанії. Як наслідок, численні травми серйозно підкосили команду восени. У матчі з «Анжі» Леонід Слуцький був різко обмежений у виборі футболістів. Крім травмованих Ігоря Акінфєєва, Кирила Набабкін, Марка Гонсалеса, Томаша Нецида, Секу Оліс, Кейсуке Хонди і дискваліфікованого Дейвідаса Шембераса, гостям не міг допомогти Володимир Габулов, взятий в оренду якраз у Махачкалінська клубу. Керманичу червоно-синіх довелося, як і в матчі з «Тереком» (2:2), випустити з перших хвилин молодого захисника Насіння Федотова. Правда, той явно не потрапив в гру і був замінений ще до перерви.

На відміну від ЦСКА, у «Анжи» кадрових втрат не було. І це позначилося на змісті гри в перші 25 хвилин. Махачкалінци виглядали набагато впевненіше. Вони набагато краще контролювали м’яч, охочіше і осмислений атакували, завдяки чому забили швидкий гол. Сергій Чепчугов не втримав м’яч після удару головою Каміля Агаларова, а першим на добиванні виявився Самюель Ето’О. Через кілька хвилин вже Мубарак Буссуфа упустив прекрасний шанс подвоїти перевагу господарів. В обороні ЦСКА виникла плутанина, чому не зумів скористатися марокканський півзахисник. Його удар припав поруч зі штангою.

Армійці прекрасно усвідомлювали, що суперник їх простив. У червоно-синіх і раніше, мало що виходило, але вони все-таки зрівняли рахунок. Алан Дзагоєв виконав м’який навіс в штрафну, де спритнішим всіх виявився Сейду Думбія, точно пробив головою. А другий гол армійців вийшов ще більш несподіваним. Вже на початку другого тайму івуарійський нападник оформив дубль, реалізувавши вихід один на один після передачі витонченої Вагнера Лава.

Прийшовши в себе, «Анжи» потихеньку налагоджував гру. Біля воріт Чепчугова знову почали виникати гострі моменти. Але забив знову ЦСКА. Армійці нещадно покарали господарів за помилки в опорній зоні і центрі оборони. Цього разу все вирішило індивідуальну майстерність Дзагоєва. Плеймейкер гостей обіграв кількох суперників і вивів один на один Вагнера – бразильський форвард не промахнувся.

Як вийти з цього положення, зв’язка тренерів «Анжи» Андрій Гордєєв – Роберто Карлос так і не придумала. Більше того, ЦСКА забив ще двічі. Спочатку Думбо, отримавши пас від розрізає Дзагоєва, якимось неймовірним чином в боротьбі із захисниками заштовхав м’яч у ворота. Навіть здалося, що африканець підіграв собі рукою. А трохи пізніше вже всюдисущий Дзагоєв з лінії штрафного точно пробив у ближній кут. Втім, після такого удару у махачкалінци знайшлися сили скоротити відставання в рахунку. Дубль оформив вийшов на заміну Ян Голенда.

Помітно, що після звільнення Гаджи Гаджиєва махачкалінци явно не вистачає тренерської думки. Керівництву дагестанського клубу скоріше потрібно визначитися з новим керманичем. Інакше мрії потрапити за підсумками сезону в єврокубкову п’ятірку так і залишаться мріями.

Що ж стосується ЦСКА, потихеньку виходить з кризи, то ця перемога дозволила армійцям скоротити відставання від лідируючого «Зеніту» до двох очок.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.