«Рейнджери» зупинили «Челсі»

«рейнджери» зупинили «челсі»

Лондонський «Челсі» на виїзді поступився «Куїнз Парк Рейнджерс» в заключному матчі дев’ятого туру чемпіонату Англії – 0:1. Вже на десятій хвилині Давид Луїс у власному штрафному штовхнув у спину Хейдар Хельгусона, і досвідчений ісландець сам реалізував пенальті. На цьому пригоди не закінчилися гостей: на 33-й хвилині з поля за «фол останньої надії» був вилучений Жозе Босінгва, а незабаром за ним послідував Дідьє Дрогба, який стрибнув двома ногами в суперника. Удев’ятьох розраховувати хоча б на нічию Челсі було складно.

Після дев’яти ігрових днів «Челсі» залишився на третьому місці в турнірній таблиці.