Статистика Валерія Ведерникова. «Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті»

статистика валерія ведерникова. «манчестер юнайтед» «манчестер сіті»

Більше 80 років тому «городяни» в останній раз обіграли земляків у другій осінній місяць, Уейн Руні шість разів забивав «Манчестер Сіті», а останню очну зустріч «червоні дияволи» виграли, поступаючись по ходу поєдинку 0:2. Докладніше – в статистичному анонсі Sportclub.

Три сезони поспіль підопічні Алекса Фергюсона виграють у земляків на «Олд Траффорд» в прем’єр-лізі:

2008/2009. Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» – 2:0

2009/2010. Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» – 4:3

2010/2011. Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» – 2:1

За останні шість років тільки в сезоні 2008/2009 «городяни» не змогли розпечатати ворота «червоних дияволів». «Черговий» гол у тій грі забив Кріштіану Роналду, а наприкінці першого тайму відзначився Карлос Тевес, який через кілька місяців опинився в «Манчестер Сіті».

Наступне дербі видалось на славу. «Червоні дияволи» тричі виходили вперед, але «городяни» зрівнювали рахунок і тільки на п’ятій доданій хвилині тримався в тіні Майкл Оуен приніс команді перемогу в драматичному поєдинку. Крім Оуена, в тій грі ворота вразили Уейн Руні, Даррен Флетчер (двічі), також дубль на рахунку Крейга Белламі і ще один м’яч забив Гарет Баррі.

Не розчарувало і останнє манчестерське дербі на «Олд Траффорд». Лише зусиллями Руні господарі вирвали перемогу на 78-й хвилині. Форвард англійської збірної забив феноменальний гол – ударом ножицями через себе він вразив дальній верхній кут воріт Джо Харта. Рахунок в тому матчі відкрив Луїш Нані, а зрівняв Давид Сильва.

Остання гостьова перемога «городян» над «МЮ» датована 10 лютого 2008 року – 2:1. Перш за все гра запам’яталася тим, що господарі вийшли на поле в майках зразка 1958 року, на яких зображені тільки номери – на згадку про загиблих в авіакатастрофі. 50 років тому розбилися 23 пасажири, з них вісім гравців «Манчестер Юнайтед» і журналіст Франк Свіфт – колишній воротар «Сіті». Зазначимо, що на гру команда Фергюсона вийшла без дискваліфікованого Руні. У гостей відзначилися Даріус Васселл і дебютант Бенджані Мваруварі, а гол престижу на 90-й хвилині забив Майкл Каррік.

Рульовий «городян» Роберт Манчіні до приїзду до Англії не перетинався з Фергюсоном, а в Манчестері та Лондоні їх підшефні зустрічалися сім разів.

12.02.2011. «Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» – 2:1

16.04.2011. «Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед» – 1:0. Кубок Англії в Лондоні, півфінал

07.08.2011. «Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» – 3:2. Суперкубок Англії в Лондоні

Видовищним видався останній матч на Суперкубок. Нагадаємо, що на «Уемблі» після першого тайму «городяни» вели – 2:0, але «Юнайтед» перехопив ініціативу і здобув перемогу, забивши вирішальний гол на 94-й хвилині. Відзначився Нані.

Кращий бомбардир «дияволів» Руні має в активі шість забитих м’ячів у ворота «городян» у різних турнірах, перший гол він забив у вересні 2005-го. У «Манчестер Сіті» через травми гру пропустить кращий голеадор – Серхіо Агуеро. Цікаво було б поспостерігати його дуель з голкіпером червоних Давидом де Хеа, обидва, нагадаємо, в минулому сезоні захищали кольори мадридського «Атлетіко».

До речі, в блакитних футболках «Манчестер Сіті» ворота «МЮ» вражали наступні гравці сьогоднішнього складу: Джолеон Лескотт, Гарет Баррі, Едіна Джеко, Яя Туре, Давид Сильва, а Карлос Тевес відзначився тричі. Крім Руні голкіперів «Сіті» засмучували – Даррен Флетчер (2), Кріс Смоллінг, Нані (3), Майко Оуен, Майкл Каррік (2), Райан Гіггз (2). Дебютний гол у ворота земляків валлієць забив ще в квітні 1996 року!

Матч розсудить наш недавній знайомий – Марк Клаттенбург. 18 жовтня він обслуговував зустріч ЦСКА з «Трабзонспором». При його суддівстві сьогоднішні суперники зустрічалися чотири роки тому:

19.08.2007. «Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед» – 1:0

Примітно, що «червоні дияволи» познайомилися з ним в 2005 році і зіграли вдома внічию з «Тоттенхемом» – 0:0, а інші шість домашніх поєдинків при його арбітражі виграли. Зазначимо, що при його суддівстві «Манчестер Сіті» не програвав у гостях (дві нічиї, дві перемоги).

Цікавий факт: за останні 10 років в матчах АПЛ, виключаючи інші турніри, «дияволи» п’ять разів програли землякам і тільки тоді, коли поступалися в рахунку після першої 45-хвилинки. У чемпіонатах Англії (прем’єр-лізі) команди зустрічалися 144 рази: «червоні» здобули 58 перемог, 37 разів програли і 49 поєдинків не виявили переможця. Не за горами ювілейна нічия. Волею календаря манчестерців нечасто зустрічалися в жовтні. У цей місяць найчастіше ігри завершувалися внічию, а остання жовтнева перемога «Манчестер Сіті» датована 1930-м роком:

04.10.1930. «Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед» – 4:1.

23 жовтня 11:30

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.