Серія А: Чудо імені Боатенга

серія а: чудо імені боатенга

Головною подією 8-го туру чемпіонату Італії, безсумнівно, стала перемога «Мілана», до перерви поступалася в гостях «Лечче» три м’ячі. Про це, а також про зміну лідера, першої домашньої перемоги «Інтера» в сезоні і чарівність Андреа Пірло читайте в традиційному огляді на Sportclub!

ГЕРОЙ ТУРУ

Кевін-Прінс Боатенг («Мілан»)

Діючі чемпіони завжди невдало грали з «Лечче» на виїзді – остання перемога «Мілана» тут була датована 2002 роком. Але такого початку зустрічі вони не могли уявити навіть у кошмарних снах: до перерви на табло горів рахунок 3:0 на користь господарів, і не було ясно, за рахунок чого міланці можуть переломити хід зустрічі. Але у Массіміліано Аллегрі все-таки виявився припасений туз в рукаві по імені Боатенг. Вже через кілька секунд після виходу на поле ганець, що не потрапив до стартового складу через нездоров’я, небезпечно вдарив по воротах. Але то були квіточки – всього за 14 хвилин африканський хавбек оформив хет-трик, двічі потужно пробивши в торкання і зігравши на добивання на грані офсайду. Добити збентежених господарів було справою техніки. До слова, Боатенг вперше за кар’єру забив три м’ячі в одній зустрічі.

Невдаха ТУРУ

Роберт Аквафреска («Болонья»)

Всім відомо, що справа нападаючих – забивати голи. От тільки, як з’ясовується, деякі розуміють цю місію перекручено. У зустрічі з «Лаціо» ударний форвард болонца Аквафреска в середині першого тайму пішов допомагати при подачі стандарту власним захисникам, але краще б він цього не робив. Ніяково підставивши ногу під простріл Ернанес, нападник зрізав м’яч у власні ворота без шансів для голкіпера. А може, в у Аквафрескі просто спрацював інстинкт голеадора? Як би там не було, але він трохи пізніше посилив свої біди, не реалізувавши чи не самий вірний для «Болоньї» момент за весь матч. А «Лаціо» виграв і забрався на перший рядок турнірної таблиці.

ТРЕНЕР ТУРУ

Франческо Гвідолін («Удінезе»)

А першому місці в тій же таблиці тепер одноосібно розташовується «Удінезе», на своєму полі розгромив аутсайдерів з «Чезени». Мешканці півночі є однією з двох команд, ще не терпіли поразок в нинішньому сезоні, до того ж за сім матчів вони пропустили всього один гол, а вдома і зовсім зберігають ворота на замку. Навіть важко повірити, що в міжсезоння команда втратила по одному ключовому гравцю з кожної лінії, виключаючи воротарську, і після вильоту з Ліги чемпіонів на стадії кваліфікації багато хто пророкував підопічним Гвідоліна сумне майбутнє. Але тренер зумів вписати до складу літні придбання, злегка перебудувати тактику і залишити «Удінезе» в числі лідерів серії А. Окреме «грацие милі», або велике спасибі, у Гвідоліна припасено для Антоніо Ді Натале, який вже звично очолює гонку бомбардирів.

ГОЛ ТУРУ

Алессандро Матрі («Ювентус»)

Як нечасто, але буває, до краси гола його безпосередній автор не має близького відношення. Так, оформив дубль Матрі добре відкрився в штрафний, прийняв м’яч і пробив повз воротаря «Дженоа». Але так адже це його робота. А у витончений подарунок шанувальникам краси цю комбінацію перетворив Андреа Пірло, якому навіть не знадобилося стосуватися м’яча – плеймейкер туринців у потрібний момент просто пропустив його між ніг. Саме в цьому і полягає справжня магія футболу.

Конфуз ТУРУ

Пророчі слова Вальтера Маццаррі

«Раз суперник у турнірній таблиці вище нас, значить, він і сильніше. Фаворитом свою команду не вважаю », – заявив головний тренер« Наполі »перед виїзною грою з« Кальярі ». Складно сказати, чого в словах Маццаррі було більше: лукавства чи іронії, але фахівець наврочив. Створивши чимало гострих моментів біля воріт команди з Сардинії, «Наполі» так і не зумів забити. Добре, хоч не пропустив. У підсумку суперники зберегли статус-кво і пропустили вперед себе «Лаціо». Але винних тут немає, як кажуть у російському футболі, «все по часнику».

ЦИФРА ТУРУ

1-ю

перемогу в рідних стінах у нинішньому сезоні здобув міланський «Інтер». До цього чорно-сині провели на «Сан-Сіро» два матчі національної першості і зустріч Ліги чемпіонів з «Трабзонспором», і зазнали в цих іграх дві поразки, не забивши жодного м’яча. Прорвало «Інтер» лише в грі з «К’єво» – в кінці першого тайму Тьяго Мотта після подачі стандарту з близької відстані вразив ворота ударом головою. Правда, цей успіх не надто вплинув на положення команди в турнірній таблиці – з 17-го місця «Інтер» перемістився на 16-е.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.