ВХЛ: У передчутті «Зимової класики»

вхл: у передчутті «зимової класики»

Перша поразка «Донбасу», надійність Олександра Судніцин і очікування першої гри на відкритому повітрі в огляді подій, що відбулися на минулому тижні в ВХЛ на Sportclub.

Матч тижня

Зустріч у Донецьку, де в понеділок зустрічалися не знали поразок «Донбас» та «Рубін», вшанувало своїм увагу керівництво Вищої хокейної ліги – голова загальних зборів членів НП «ВХЛ» Володимир Шалаєв і керуючий директор ВХЛ Герман Скоропупов.Було зрозуміло, що одна з команд втратить перші в сезоні очки.Хоча був можливий і варіант, при якому і дебютант ВХЛ, і володар «Братина» поповнять очковий багаж – овертайм і навіть буліти в протистоянні «Донбасу» і «Рубіна» навряд чи сильно здивували б.

Матч виправдав очікування.Напевно, він не був дуже видовищним і, можливо, розчарував хокейних гурманів, але нерв, напруга буквально витали під склепіннями арени «Дружба».Як наслідок, у першому періоді бокси для штрафників пустували рідко.Втім, у другій і третій 20-хвилинках вилучень теж вистачало.

Закинутої шайби вболівальникам довелося чекати 46 хвилин і 3 секунди чистого часу.І, на жаль переважної більшості присутніх, червоне світло запалилося за спиною голкіпера господарів Степана Горячевскіх – більшість реалізував Дмитро Трусов.А коли до закінчення третього періоду залишалося всього 11 секунд, Роман Волошенко вдруге вразив ворота «Донбасу».Цього разу – в меншості.

Надійність тижня

З середи по понеділок «Рубін» провів 4 матчі, в яких пропустив лише одну шайбу – в суботу від «Рязані».Останній рубіж оборони тюменців черзі захищали Михайло Демидов і Олександр Судніцин.Ось вже воістину: ворота на замку!І так вийшло, що цей єдиний за тиждень гол пропустив Демидов, Судніцин ж другий поєдинок поспіль залишається «сухим».

Розчарування тижня

Без малого 5 тисяч глядачів, що заповнили 23 вересня трибуни Ангарського Зимового стадіону «Єрмак», напевно сподівалися, що їхні улюбленці порадують перемогою над «Дизелем».Однак уболівальників «Єрмака» чекало розчарування – гості перевершили господарів майже у всіх компонентах гри і заслужено перемогли (5:2).

Цитата тижня

— Є проблеми, які сильно турбують.Це – оборона.Люди, які прийшли з КХЛ, показують не той хокей, який повинні.Ми з ними працюємо, а вони не розуміють, схожі на вільних художників, що хочуть, те й малюють, це дуже засмучує, – констатував після поразки від «Дизеля» головний тренер «Єрмака» Віктор Лаухін.

Проект тижня

На зустрічі керівництва ВХЛ з губернатором Красноярського краю Львом Кузнецовим була досягнута, нехай і попередня, але принципова домовленість про проведення в Красноярську матчу під відкритим небом – аналога «Зимової класики».Згідно з планами, історичний для Вищої хокейної ліги поєдинок відбудеться в лютому на домашній арені «Єнісею» – однієї з кращих команд Старого Світу з хокею з м’ячем.Цей стадіон, призначений для гри в бенді, після проведеної 10 років тому реконструкції до Кубка європейських чемпіонів здатний вмістити більше 13 тисяч уболівальників.

Зліт тижня

Практично немає сумнівів, що перша в історії ВХЛ «Зимова класика» відбудеться.І саме в Красноярську.Тим більше що місцевий «Сокіл», який дебютував в ВХЛ лише в цьому сезоні, на старті демонструє досить якісний хокей.Та й окуляри набирає справно.Програвши в першому матчі регулярного чемпіонату в гостях «Мечелу» (0:3), дружина Олександра Глазкова здобула потім три перемоги в чотирьох поєдинках – гідний результат для новачка.

Пробуксовка тижня

А ось у міцного «Молота-Прикамье» справи йдуть якщо не з рук геть погано, то як мінімум неважливо.Всього 3 очки з 15 можливих – явно не той результат, на який розраховували на старті пермяки та їх уболівальники.Єдина поки перемога дружиною Юрія Новикова була здобута в Сарові над однойменним клубом (2:1), який також аж ніяк не блищить в чемпіонаті.

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.