Формений успіх

формений успіх

Московські армійці, що здивували публіку оригінальної ретро-формой, на своєму полі добилися непростої перемоги над нижегородською «Волгою» в матчі 25-го туру чемпіонату Росії.

В порівнянні з матчем минулого туру в Ростові-на-Дону головний тренер ЦСКА Леонід Слуцкий випустив в «старті» трьох нових гравців : Євгенія Алдонина, Павла Мамаева і Січу Олисе. На лавці запасних залишилися Дейвидас Шемберас, Олександр Цауня і Зоран Тошич. Колега Слуцкого Дмитро Черишев склад, що вибив в середу з Кубку Росії московський «Спартак», перекроїв ще грунтовніше, зробивши п’ять замін.

Хазяї, з нагоди 100-річного ювілею що виступали в ретро-форме(спочатку армійці повинні були зіграти так з «Динамо», але із-за трагедії в Ярославлі святкування перенесли), розпочали з місця в кар’єр, і відкрили рахунок вже на 6-ій хвилині.

Марк Кросас помилився на своїй половині поля, подарувавши м’яч Вагнеру. Бразилець в торкання відпасував Сейду Думбия, вивівши партнера по атаці на рандеву з Іллею Абаевим. Ивуариец такими моментами зазвичай не розкидається, і цей епізод виключенням не став – 1:0. Уразивши ворота «Волги», Думбия наздогнав в спорі бомбардирів зенитовца Олександра Кержакова, у обох тепер по 15 забитих м’ячів в активі.

Поведя в рахунку, підопічні Слуцкого дещо зменшили обороти, надавши гостям більше свободи в центрі поля. Спочатку здавалося, що нічого небезпечного в цьому для ЦСКА немає. Думбия і Вагнер навіть забили по голу з положення «поза грою»(у другому випадку дуже спірного).

Але потім «Волзі» вдалася хороша атака. Инал Гетигежев вчинив ривок по лівому флангу, отримав м’яч від Іллі Максимова і простріляв в штрафну, де могильник «Спартака» Шота Билибов, вискочивши, як бісик з табакерки, із-за спин Василя Березуцкого і Сергія Игнашевич, розстріляв Володимира Габулова – 1:1.

Пропустивши, армійці знову підвищили темп, змусивши гостей відійти до своїх воріт. Відмінний момент незадовго до перерви мав Олисе, без перешкод що бив з лінії штрафної після розіграшу стандарту у лівої бровки, але на шляху м’яча встав Абаев. Так що відпочивати команди пішли при нічийному рахунку.

Не встигли годинник головного судді Владислава Безбородова відлічити в другому таймі і п’яти хвилин, як «Волга» залишилася в меншості: автор голевого пасу Гетигежев отримав за симуляцію другий «гірчичник». Обидва наставники оперативно відреагували на зміну ситуації. Черишев, бажаючи зміцнити оборону, замінив Билибова на Зураби Арзиани і Санджара Турсунова на Гию Григалаву. Слуцкий, навпаки, посилив атаку, випустивши Тошича замість Алдонина.

ЦСКА давив все сильніше, і «Волга» мерзнула. Центральні захисники гостей Андрій Буйволов і Олександр Белозеров недоглядали за Аланом Дзагоевим, і той головою в падінні замкнув подання Олисе від правої бровки – 2:1. До честі волжан, рук вони не опустили, але Габулов їм більше уразити свої ворота не дозволив. Остаточно усі питання про переможця відпали на 84-ій хвилині, коли капітан хазяїв Игнашевич холоднокровно реалізував пенальті, призначений за гру рукою Буйволова, – 3:1.

Перемігши, ЦСКА піднявся на другий рядок і продовжив гонитву за «Зенітом». «Волга», показавши дуже гідну гру, залишилася на десятому місці.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.