Друга збірна перемогла в Білорусії

друга збірна перемогла в білорусії

Друга збірна Росії в товариському матчі в Мінську здобула перемогу над командою Білорусі олімпійської, у якої не змогла виграти на своєму полі місяць тому – 3:2.

У першому таймі краще виглядали росіяни, які відкрили рахунок на 17-й хвилині гри.Після кутового у виконанні московського спартаківця Кирила Комбарова спритнішим за всіх в штрафній виявився форвард Махачкалінська «Анжи» Олександр Прудніков.Ще один форвард з Кавказу відзначився після закінчення півгодини гри – представник «Терека» Заур Саду обіграв суперника і без перешкод пробив у верхній кут воріт.

У перерві Юрій Красножан провів 11 замін, і вийшли на поле футболісти тут же організували третій м’яч у ворота господарів: затяжну комбінацію завершив хавбек «Зеніта» Олексій Іонов.Довівши рахунок до великого, росіяни зменшили оберти, і незабаром дозволили господарям відквитати один м’яч.Це зробив ще один представник прем’єр-ліги, московський динамівець Павло Нехайчик.А під завісу зустрічі швидка атака бєларуської команди завершилася точним ударом Юрія Хващінского, але на фінальний штурм сил у молодих гравців вже не вистачило.