Динамівський дуплет

динамівський дуплет

Молодіжна збірна Росії в домашньому матчі відбірного турніру Євро-2013 здобула вольову перемогу над головним суперником у боротьбі за перше місце в групі командою Португалії – 2:1.

До матчу російська «молодіжка» підійшла зі стовідсотковим результатом – дві перемоги в двох зустрічах. Ще в серпні були обіграні поляки (2:0), а минулої п’ятниці команда Миколи Писарєва забила шість сухих м’ячів молдаванам. Зберігши схему 4-3-3, при якій два крайніх нападників, в разі необхідності, відходили в півзахист, наставник зробив три перестановки в порівнянні з попередньою зустріччю. Замість дискваліфікованого Арсенія Логашова на поле з початку матчу вийшов Євгеній Гапон. Антона Сосніна в півзахисті змінив Юрій Кирилов, а на вістрі атаки замість Максима Канунникова з’явився Антон Заболотний, допомагати якому з флангів належало Павлу Яковлєву і Олександру Кокорін.

Росіяни з перших хвилин заволоділи ініціативою, більше контролювали м’яч і намагалися через фланги пробратися до воріт суперника. Їх опоненти зробили ставку на контратаки, які, втім, своєчасно припинялися чотирма захисниками та двома опорними хавами збірної Росії. Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт гостей трапився на дев’ятнадцятому хвилині – після навісу зі штрафного Олександра Кокоріна, у першому таймі виділяється на полі активністю, Микита Чичерін метрів з десяти не зміг потрапити у площину воріт. Майже відразу після цього міг забити головою Яковлєв, але і він виявився неточним.

До тридцятій хвилині господарі хватку послабили, за що відразу ж і поплатилися – після пасу Андре Мартінша Едуарду увірвався в штрафну і без перешкод пробив по воротах. А голкіпер росіян Микола Заболотний помилився і пропустив м’яч між рук – 0:1. Після цього підопічні Писарєва знову взяли в облогу штрафну гостей, створивши кілька хороших моментів, але перетворити свою перевагу в голи до перерви не змогли.

Зате на початку другого тайму команда Писарєва забила двічі поспіль. Спочатку Федір Смолов, який вийшов замість Заболотного, навісив справа в штрафну, Яковлєв випередив захисника і скинув м’яч на посів місце центрального нападаючого Кокоріна, який ударом головою рахунок зрівняв – 1:1. А вже через три хвилини Смолов ще раз довів, що вийшов на поле не дарма. Помилковими замахами він уклав у штрафному гостей на газон трьох португальців і пробив у ближній кут. Таким чином, два форварда московського «Динамо» відзначилися на стадіоні в Хімках, де їх клуб проводить домашні матчі. Але навіть після цього португальці не стали нестися вперед стрімголов, і Росія як і раніше володіла територіальною перевагою, змушуючи суперника витрачати багато сил на відбір м’яча. У кінцівці матчу було багато боротьби в центрі поля, команди обмінювалися атаками, але били по воротах в основному здалеку. Такий ритм гри цілком влаштовував молодих російських футболістів, які спокійно довели матч до переможного кінця.

Цей успіх стала для підопічних Писарєва третьої поспіль, і росіяни впевнено очолюють таблицю групи 6.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.