«Трактор» переїхав «Ак Барс»

«трактор» переїхав «ак барс»

Казанський «Ак Барс» на домашньому льоду поступився Челябінську «Трактору» у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

У першому періоді гості захопили перевагу і повели в рахунку після того, як Максим Якуценя реалізував більшість. За підсумками третини підопічні Валерія Білоусова перекидали господарів (13:3) і при цьому не заробили жодної штрафної хвилини (при 6 у казанців).

У другому періоді «Ак Барс» зміг перехопити ініціативу і до перерви зрівняв рахунок: точний кидок в чисельній перевазі завдав Ілля Нікулін. На самому початку третього періоду Якуценя знову вивів челябінців вперед, і знову в більшості. До кінця поєдинку підопічним Володимира Крикунова так і не вдалося закинути шайбу, незважаючи на відчайдушні спроби.

«Трактор» здобув вже дев’яту перемогу в 12 зустрічах поточного сезону і очолив дивізіон Харламова, на три очки випередивши поваленого суперника.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.