Джокович закінчить рік першою ракеткою світу

джокович закінчить рік першою ракеткою світу

Серб Новак Джокович гарантував собі місце на першому рядку світового рейтингу за підсумками сезону, повідомляє офіційний сайт ATP. Це сталося після того, як друга ракетка світу Рафаель Надаль поступився у третьому колі турніру «Мастерс» в Шанхаї німцеві Флоріану Майєру.

Джокович став 16-м тенісистом, які добивалися почесного титулу з 1973 року, коли був введений рейтинг ATP. Нагадаємо, що за останні сім років у статусі першої ракетки світу рік закінчували тільки два тенісиста: Роджер Федерер (5 разів) і Надаль (двічі).

У цьому сезоні Джоковіч виграв три з чотирьох турнірів «Великого шолома» (Відкриті чемпіонати Австралії та США, а також Вімблдон). Всього цього року на його рахунку 10 титулів, причому зі старту сезону він не програвав 41 матч поспіль.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.