ЦСКА не впорався з «Кубанню»

цска не впорався з «кубанню»

Московський ЦСКА на виїзді зіграв внічию з краснодарської «Кубанню» у матчі 26-го туру прем’єр-ліги. За 90 хвилин суперники так і не змогли вразити ворота один одного.

Криза в ЦСКА триває. Армійці непогано виглядали в матчі Ліги чемпіонів з «Інтером» (2:3), але знайти свою гру, яку вони демонстрували в першій частині чемпіонату, поки не можуть. Плюс, у Леоніда Слуцького зараз обмежений кадровий ресурс, оскільки в команді багато травмованих: Ігор Акінфєєв, Марк Гонсалес, Томаш Нецид. А Вагнер Лав не зміг допомогти червоно-синім в матчі з «Кубанню» через дискваліфікацію.

У відсутність бразильця Слуцький вибрав розстановку 4-2-3-1. В обороні вийшло звичне поєднання з чотирьох захисників, в опорній зоні діяли Євген Алдонін і Дейвідас Шемберас, за фланги відповідали Зоран Тошич і Секу Оліс, а Алан Дзагоєв грав під єдиним форвардом Сейду Думбія.

У першому таймі армійці володіли територіальною перевагою, але винахідливістю в атаці не блищали. Біля воріт Олександра Беленова практично не виникало небезпечних моментів. Без Вагнера Думбо кілька загубився на полі. Два центральні захисники господарів справлялися з опікою івуарійського нападника. Крім того, ЦСКА грав не на високих швидкостях, полегшуючи завдання оборони краснодарців.

А «Кубань» і не прагнула діяти першим номером. Добре навчена і організована команда Дана Петреску чітко оборонялася і будувала атаки за рахунок довгих передач на височенного Ласін Траоре. Краснодарці непогано розігрували стандарти, в результаті чого біля воріт Володимира Габулова виникло кілька гострих моментів.

У другому таймі обидві команди заграли трохи швидше, проте небезпечних моментів від цього більше не стало. Краснодарці, в основному, загрожували воротам Габулова дальніми ударами, а армійці робили упор на флангові проходи і навіси. Але подібна тактика не приносила гостям дивідендів, оскільки рослі захисники господарів безпомилково грали на другому поверсі. Неспроста Слуцький зривав голос у бровки, вимагаючи грати в пас, а не вантажити м’яч в штрафну.

Незважаючи на відсутність гольових моментів, обидва тренери не поспішали з замінами. Якщо Петреску такий хід зустрічі і результат влаштовував, то Слуцькому просто нікому було посилити команду. Освіжити гру в атаці міг лише Олександр Цауне. Його і довелося випустити на поле. Правда, латвійський півзахисник з’явився за кілька хвилин до фінального свистка, як і Сергій Давидов і Михайло Комков у господарів. Природне, що вийшли на заміну футболісти нічого змінити не встигли. Зустріч завершилася закономірною нульовою нічиєю.

Цей результат дозволив ЦСКА обійти «Динамо» і вийти на друге місце, а «Кубань», яка не програє чотири зустрічі поспіль, залишилася на п’ятій сходинці.

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.