Валерій Ведерников. Збірна Росії. Форварди

валерій ведерников. збірна росії. форварди

У поточному календарному році збірна Росії провела вісім матчів. У них взяли участь 29 футболістів, серед них чотири гравці нападу.

Андрій Аршавін (частіше грав на позиції другого нападника) – 7 матчів

Роман Павлюченко – 6 матчів

Олександр Кержаков – 5 матчів

Павло Погребняк – 4 матчі

Шість голів забили росіяни, чотири рази відзначився Павлюченко, по одному разу – Погребняк і Ігор Семшов.

У присутності на полі Кержакова і Погребняка наша команда забила по одному голу. Аршавін і Павлюченко були свідками п’яти забитих м’ячів у ворота суперників.

Кержаков не може відзначитися у формі головної команди країни 414 хвилин, Аршавін в останній раз вражав ворота у футболці збірній 14 жовтня 2009 року в матчі Азербайджан – Росія (1:1). При Дике Адвокаті Андрій голи не забивав і на сьогодні його гольова засуха складає вже 1346 хвилин! До речі, як футболіст Арсеналу, захищаючи кольори збірної Росиии, Аршавін забив всього один гол.

Як спартаківець Павлюченко 10 разів відзначався у формі збірної, як гравець «Тоттенхема» – теж 10. Саме Павлюченко був останнім представником «Спартака», забивали у складі головної команди країни. Сталося це 21 червня 2008 року (Голландія – Росія – 1:3). Цікаво, що тоді ж забив гол і останній залізничник – Дмитро Торбінський.

Від кого чекати забитих м’ячів у заключних матчах збірної Росії? Як грали в останні місяці за свої клуби наші найсильніші нападники?

Аршавін – в 7 іграх «Арсеналу», плюс 84 хвилини в Лізі чемпіонів, забив один гол. Павлюченко провів в АПЛ за «Тоттенхем» всього 16 хвилин, але в Лізі Європи взяв участь у чотирьох зустрічах, в останній з «Шемрок Роверс» забив гол. Погребняк в чемпіонаті Німеччини зіграв у сумі 188 хвилин (хоча в його активі вісім ігор) і не набрав за системою гол + пас жодного очка.

Більше двох років не вражали ворота у формі російської збірної гравці захисту. У вересні 2009-го спочатку Ліхтенштейну (3:0) забив гол Василь Березуцький, а потім у зустрічі з Уельсом (3:1) один з м’ячів на свій рахунок записав Сергій Ігнашевич.

У поточному році наші бомбардири у складі збірної забивали голи в 45-хвилинний відрізок матчів, а саме з 26-ї по 73-у хвилини. Минулий раз швидкий гол у виконанні росіян ми бачили в жовтні 2010 року, тоді Кержаков відзначився на 8-й хвилині матчу з Македонією. А з забитими м’ячами в заключну десятихвилинку – проблеми. У вересні 2008-го Погребняк на 81-й хвилині приніс перемогу в грі з Уельсом – 2:1, а далі голи на останніх хвилинах ми побачили всього двічі:

Запись опубликована в рубрике Спортивні новини с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.