«Салават» зазнав поразки ювілейне

«салават» зазнав поразки ювілейне

Уфимський «Салават Юлаєв» програв мінському «Динамо» на своєму льоду в матчі регулярного чемпіонату КХЛ. Ця поразка стала для чемпіона десятим у 17 проведених зустрічах.

Початок зустрічі для господарів вийшло невдале – до другої хвилині другого періоду «Салават» поступався 0:3. Головний тренер Сергій Міхальов прийняв рішення замість Еріка Ерсберга випустити на лід Віталія Колесника. Шведська воротар, залишаючи лід, в люті зламав ключку.

Тим не менш, Уфімцев рокіровка струснула. До кінця другої двадцятихвилинки чинний чемпіон зумів вирівняти становище. Третій матч поспіль в складі «Салавата» відзначився кращий бомбардир минулого сезону Олександр Радулов, який зрівняв рахунок.

Здавалося, третій період пройде без шайб і зустріч перейде в овертайм, але за одну хвилину до кінця основного часу мінчани двічі засмутили господарів, взявши три очки.

Таким чином, білоруська команда зміцнилася в числі кращих на Заході, а Уфімцев залишилися на п’ятій позиції в Східній конференції.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.