«Базель» ФРАЙернулся на «Олд Траффорд»

«базель» фрайернулся на «олд траффорд»

Англійський «Манчестер Юнайтед» на своєму полі зіграв внічию з швейцарським «Базелем» в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.Початок зустрічі залишився за господарями: вже до 17-й хвилині «червоні дияволи» вели з рахунком 2:0, завдяки дублю Денні Велбек.

Однак друга половина зустрічі стала бенефісом нападника «Базеля» Олександра Фрая.Форвард за 16 хвилин примудрився оформити дубль.Ще один м’яч забив його однофамілець Фабіан.

У кінцівці зустрічі «МЮ», чого і слід було очікувати, влаштував облогу воріт суперника і добився свого на останній хвилині.Ешлі Янг з передачі Нані відновив рівновагу, встановивши остаточний рахунок у матчі – 3:3.

В іншій зустрічі групи С румунський «Оцелул» вдома поступився «Бенфіці».

Запись опубликована в рубрике Цікаві факти. Добавьте в закладки постоянную ссылку.