«Кубань» знову не змогла перемогти

«кубань» знову не змогла перемогти

Краснодарська Кубань продовжила безвиграшну серію в чемпіонаті Росії до трьох матчів, в 28-му турі на своєму полі не зумівши переграти борються за виживання «Крила Рад» – 1:1.

Зустріч почалася з тиску господарів на ворота волжан, і найнебезпечнішим моментом цього відрізка зустрічі став удар Георге Букура, відбитий Сергієм Веремко. Але поступово підопічні Андрія Кобелєва відсунули гру від своїх воріт і самі стали пробувати атакувати. Пристрілювання пробували проводити і Огнен Короман, і Павло Яковлєв, без особливого, втім, успіху. «Кубань» припинила спроби суперника перехопити ініціативу, і в середині першого тайму Зелао повинен був відкривати рахунок після подачі стандарту, але із забійної позиції в створ воріт не потрапив. Трохи пізніше ще пару моментів мав Букур, але на шляху м’яча в першому епізоді виявився захисник, а у другому – воротар. Розплата за марнотратність настала незадовго до перерви – голкіпер «Кубані» Олександр Беленов відбив перед собою черговий дальній удар Коромана, а на підборі першим опинився нападник «Крил» Сергій Корніленко, який відкрив рахунок.

Втім, перевага гостей у рахунку протрималося всього 23 хвилини, вважаючи перерву. Сергій Давидов здорово відкрився на дальньому куті воротарського майданчика і красиво замкнув подачу Дачіа Варги з правого флангу. Як не дивно, але після цього перевага перейшла до рук Самарцев. Гра йшла на зустрічних курсах, але при цьому більше можливостей вийти вперед мали «Крильця». У кінцівці зустрічі Іван Таранов з меж штрафного майданчика не влучив у дальній кут, не реалізувавши найреальніший із шансів.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту. Добавьте в закладки постоянную ссылку.