Черчесов засмутив Божовіча

черчесов засмутив божовіча

Грозненський Терек перервав серію з шести матчів без перемог на своєму полі, в рамках 28-го туру чемпіонату Росії перегравши пермський «Амкар» – 1:0 і здобувши першу перемогу після того, як команду очолив Станіслав Черчесов. А для уральців ця поразка стала першою після повернення на пост головного тренера Міодрага Божовіча.

Зустріч почалася в досить швидкому темпі і перші її хвилини протікали за переваги господарів, у яких активний був африканський легіонер Мусавенкосі Мгуні. Двічі зімбабвієць мав непогані можливості відкрити рахунок, але Сергій Нарубін і захисники «Амкара» ліквідували небезпеку. Також у «Терека» виділялися Олег Власов і капітан Шаміль Асільдаров. До середини першого тайму гра заспокоїлася: пермяки більше контролювали м’яч, але особливих дивідендів це їм не приносило.

Після перерви підопічні Черчесова активізувалися, причому головні ролі в їх складі грали ті ж – Власов, Мгуні і Асільдаров, який спочатку отримав жовту картку за фол у нападі, а потім намагався після прострілу з правого флангу красиво переправити м’яч у ворота п’ятою, але не досяг успіху . Добре увійшов в гру бельгієць Жонатан Лежар, якраз і був автором вищезазначеного прострілу. І за 20 хвилин до окнца «Терек» все-таки домігся свого. Після подачі Лежара зі штрафного і удару Мгуні м’яч потрапив у штангу, а першим на відскоку виявився Антоніо Феррейра. У час, що залишився «Амкар» так і не зумів створити жодного моменту для того, щоб зрівняти рахунок.

Запись опубликована в рубрике Останні події в світі спорту с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.