Росіянки розгромили Боснію

росіянки розгромили боснію

Жіноча збірна Росії здобула другу перемогу в рамках відбіркового турніру Євро-2013, в підмосковному Красноармійську розгромивши команду Боснії та Герцеговини – 4:1.

У першому таймі росіянки володіли ініціативою, але м’яч забили тільки один. Зате який – Ольга Петрова «сухим листом» вразила ворота безпосередньо з кутового. Після перерви гості зрівняли рахунок, але вже в наступній атаці Петрова оформила дубль, а в кінцівці зустрічі її досягнення повторила Наталя Шляпіна, що вийшла на заміну всього за 17 хвилин до кінця зустрічі.

Збірна Росії продовжує ділити лідерство в групі 1 з командою Італії, проти якої проведе наступний матч вже 26 жовтня.